Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 28.4.2025
firmy.ai
Działa fundacja Zielona Góra

„Fundacja Generado”

KRS0000625913 NIP929-189-16-80
KRS0000625913 NIP929-189-16-80 REGON36480082700000

W KRS od 28.06.2016 · 10 lat

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2016
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządCzłonek: Elena Krawczenko · +3 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 28.04.2025

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

„Fundacja Generado” to fundacja (siedziba: Zielona Góra), wpisana do KRS 28.06.2016. Fundacja działa (stan na 28.04.2025).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 6.07.2026

Fundacja Generado z siedzibą w Zielonej Górze to organizacja działająca na rzecz osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, której celem jest zapewnienie im warunków do rozwoju, bezpieczeństwa oraz samodzielnego życia [1], [2], [3]. Fundacja została powołana w czerwcu 2016 roku przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym „Dalej Razem” [1], [2]. Organizacja zajmuje się tworzeniem domów, mieszkań treningowych oraz ośrodków wsparcia, przygotowując podopiecznych do usamodzielnienia się [1], [3], [4]. W skład zarządu wchodzą Sebastian Cycuła, Józef Suszyński oraz Magdalena Lehman-Konieczna [1]. Od 2020 roku Fundacja Generado posiada status organizacji pożytku publicznego [3].

Źródła opisu (8)
  1. 1 generado.org (nowa karta) · O Fundacji - Fundacja Generado
  2. 2 generado.org (nowa karta) · Statut Fundacji - Fundacja Generado
  3. 3 spis.ngo.pl (nowa karta) · Fundacja Generado - Profil - ngo.pl
  4. 4 gazetalubuska.pl (nowa karta) · Wizyta studyjna w Fundacji Generado – inspirujące rozwiązania dla osób z autyzmem | Gazeta Lubuska
  5. 5 firmy.ai (nowa karta) · "FUNDACJA GENERADO" — KRS 0000625913, opinie, wyniki finansowe i wycena AI | firmy.ai
  6. 6 generado.org (nowa karta) · Fundacja Generado
  7. 7 imsig.pl (nowa karta) · "FUNDACJA GENERADO" (KRS 0000625913) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  8. 8 generado.org (nowa karta) · Projekty - Fundacja Generado

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 6.07.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 28.04.2025

Ostatnia zmiana w zarządzie: 2019

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Członek zarządu Elena Krawczenko
Członek zarządu Józef Suszyński
Członek zarządu Paulina Agata Kochaniak
Członek zarządu Sebastian Leszek Cycuła
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2019
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 28.04.2025
28.06.2016
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 28.04.2025

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 6.07.2026

Fundacja Generado z siedzibą w Zielonej Górze nie prowadzi obecnie żadnych publicznie ogłoszonych rekrutacji [1], [2]. Organizacja zajmuje się tworzeniem infrastruktury wspierającej osoby z autyzmem, w tym budową Zakładu Aktywizacji Zawodowej [3], [2], jednak jej oficjalne kanały komunikacji oraz rejestry sądowe nie zawierają informacji o aktywnych ofertach pracy [1], [4]. Wszelkie zapytania dotyczące ewentualnej współpracy można kierować bezpośrednio do biura fundacji [1], [2].

  1. 1 generado.org (nowa karta) · Kontakt - Fundacja Generado
  2. 2 generado.org (nowa karta) · O Fundacji - Fundacja Generado
  3. 3 startowisko.org (nowa karta) · Pas startowy - Zakład Aktywizacji Zawodowej Fundacji Generado
  4. 4 imsig.pl (nowa karta) · "FUNDACJA GENERADO" (KRS 0000625913) - Ogłoszenia i wpisy do KRS - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  5. 5 firmy.ai (nowa karta) · "FUNDACJA GENERADO" — KRS 0000625913, opinie, wyniki finansowe i wycena AI | firmy.ai
  6. 6 generado.org (nowa karta) · Fundacja Generado
  7. 7 generado.org (nowa karta) · Statut Fundacji - Fundacja Generado
  8. 8 imsig.pl (nowa karta) · "FUNDACJA GENERADO" (KRS 0000625913) - Sprawozdanie finansowe za 2025, 2024, 2023 rok - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 6.07.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026
KRS
0000625913
NIP
929-189-16-80
REGON
36480082700000
Forma
Fundacja
Adres
HENRYKA SIENKIEWICZA 10, 65‑443 Zielona Góra
W KRS od
28.06.2016 · 10 lat
Pełna nazwa
"FUNDACJA GENERADO"

Dokumenty

2 sprawozdania, ostatnie za 2017 · z KRS
1.01.2017 – 31.12.2017
  • Roczne sprawozdanie finansowe Błąd konwersji
  • Roczne sprawozdanie finansowe Błąd konwersji
  • Roczne sprawozdanie finansowe Błąd konwersji
  • Uchwała o zatwierdzeniu sprawozdania Przetwarzanie…
28.06.2016 – 31.12.2016
  • Roczne sprawozdanie finansowe Błąd konwersji
  • Roczne sprawozdanie finansowe Błąd konwersji
  • Roczne sprawozdanie finansowe Błąd konwersji
  • Uchwała o zatwierdzeniu sprawozdania Przetwarzanie…

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 28.04.2025 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Repozytorium Dokumentów Finansowych
2 sprawozdania, ostatnie za 2017 Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 6.07.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 6.07.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę „Fundacja Generado”

Czy „Fundacja Generado” działa?
Tak. Według KRS (stan na 28.04.2025) „Fundacja Generado” działa. Jest w rejestrze od 28.06.2016.
Kto zarządza fundacją „Fundacja Generado”?
Według KRS członkami zarządu są Elena Krawczenko, Józef Suszyński, Paulina Agata Kochaniak i Sebastian Leszek Cycuła.
Jaki NIP, REGON i KRS ma „Fundacja Generado”?
NIP 929-189-16-80, REGON 36480082700000, KRS 0000625913. Pełna nazwa: „Fundacja Generado”, HENRYKA SIENKIEWICZA 10, 65‑443 Zielona Góra.
Gdzie ma siedzibę „Fundacja Generado”?
HENRYKA SIENKIEWICZA 10, 65‑443 Zielona Góra (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.