Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 18.5.2021
firmy.ai
Wykreślona sp. z o.o. sp.k. Łódź

BM Reflex

KRS0000533044 NIP827-000-59-74
KRS0000533044 NIP827-000-59-74 REGON73000888700000

W KRS od 28.11.2014 · 11 lat

1 sygnał do sprawdzenia
StatusWykreślona z KRS
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządCzłonek: „BM Reflex” sp. z o.o. · +1 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 18.05.2021

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

To podsumowanie wpisów w rejestrach, nie ocena firmy.

O firmie

BM Reflex sp. z o.o. sp.k. to spółka komandytowa (siedziba: Łódź), wpisana do KRS 28.11.2014. Spółka została wykreślona z KRS.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 30.07.2026

Podmiot BM REFLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Łodzi prowadził działalność w zakresie hurtowej sprzedaży paliw płynnych oraz usług konsultingowych i agencyjnych dla branży paliwowej [1][2]. Firma specjalizowała się w opracowywaniu ekspertyz dla banków, krajowych rafinerii i koncernów zagranicznych [1][3]. Przedsiębiorstwo wywodzi swoje korzenie z działalności rozpoczętej w 1991 roku [3][4]. Spółka o numerze KRS 0000533044, zarejestrowana w 2014 roku, posiada obecnie status podmiotu wykreślonego [2]. W trakcie swojej działalności firma była wielokrotnie wyróżniana w rankingach gospodarczych, w tym w Diamentach Forbesa oraz Gazelach Biznesu [1].

Źródła opisu (8)
  1. 1 reflex.home.pl (nowa karta) · O firmie
  2. 2 krs-pobierz.pl (nowa karta) · Bm Reflex Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa | krs-pobierz.pl
  3. 3 company-listing.org (nowa karta) · BM REFLEX ,Poland
  4. 4 bm-reflex.maxtrader.pl (nowa karta) · BM Reflex Sp. z o.o. i wspólnicy Spółka Komandytowa - maxtrader.pl™ - Products, Companies, Trade leads, B2B
  5. 5 infoveriti.pl (nowa karta) · BM REFLEX SPÓŁKA KOMANDYTOWA,ŁÓDŹ,sprzedaż paliw,Raport o firmie,Baza firm z KRS,KRS 0000533044,KRS online,Info Veriti
  6. 6 pkt.pl (nowa karta) · BM Reflex Sp. z o.o. sp.k. - kontakt, opinie - Paliwa, oleje i smary Łódź park Sienkiewicza • pkt.pl
  7. 7 reflex.com.pl (nowa karta) · Ekspert rynku paliw | Analizy, prognozy, handel paliwami | REFLEX
  8. 8 emis.com (nowa karta) · "Bm Reflex" Sp. z o.o. Company Profile - Poland | Financials & Key Executives | EMIS

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 30.07.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 18.05.2021
Zarząd Członek: "BM Reflex" sp. z o.o., Xelfer sp. z o.o. Reprezentacja: DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY KOMPLEMENTARIUSZ JEŻELI KOMPLEMENTARIUSZEM JEST OSOBA PRAWNA, BĄDŹ OKREŚLONA W KODEKSIE SPÓŁEK HANDLOWYCH SPÓŁKA OSOBOWA, REPREZENTUJE ONA SPÓŁKĘ STOSOWNIE DO ZASAD REPREZENTACJI DOTYCZĄCYCH TEJ OSOBY PRAWNEJ, BĄDŹ SPÓŁKI OSOBOWEJ
Prokura Łączna: Bożena Januszczak · Łączna: Joanna Chmielewska

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Członek zarządu "BM Reflex" sp. z o.o. DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY KOMPLEMENTARIUSZ JEŻELI KOMPLEMENTARIUSZEM JEST OSOBA PRAWNA, BĄDŹ OKREŚLONA W KODEKSIE SPÓŁEK HANDLOWYCH SPÓŁKA OSOBOWA, REPREZENTUJE ONA SPÓŁKĘ STOSOWNIE DO ZASAD REPREZENTACJI DOTYCZĄCYCH TEJ OSOBY PRAWNEJ, BĄDŹ SPÓŁKI OSOBOWEJ
Członek zarządu Xelfer sp. z o.o.
Prokura łączna Bożena Januszczak Łącznie
Prokura łączna Joanna Chmielewska Łącznie

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 18.05.2021
28.11.2014
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki modelu AI

Wycena AI

Analiza AI

Model nie podaje przedziału: spółka została wykreślona z KRS.

Ocena AI

Analiza AI

Model nie ocenia tej firmy: spółka została wykreślona z KRS.

Wycena i ocena AI to szacunki modelu, nie oferty ani wyceny transakcyjne. Mogą być nieprawidłowe. Sprawdź je przed wykorzystaniem.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 18.05.2021

Raport wyjaśni, co te sygnały znaczą dla Twojej umowy.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

Te same osoby w 2 innych firmach

KRS
0000533044
NIP
827-000-59-74
REGON
73000888700000
Forma
Spółka komandytowa
Adres
SIENKIEWICZA 9, 90‑113 Łódź
W KRS od
28.11.2014 · 11 lat
Pełna nazwa
BM REFLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 18.05.2021 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 30.07.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę BM Reflex

Czy BM Reflex działa?
Nie. Spółkę wykreślono z KRS. Była w rejestrze od 28.11.2014.
Jaki NIP, REGON i KRS ma BM Reflex?
NIP 827-000-59-74, REGON 73000888700000, KRS 0000533044. Pełna nazwa: BM Reflex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, SIENKIEWICZA 9, 90‑113 Łódź.
Gdzie ma siedzibę BM Reflex?
SIENKIEWICZA 9, 90‑113 Łódź (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.