Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 19.7.2026
firmy.ai
Działa fundacja Wrocław

Fundacja Cogitavi

KRS0000520250 NIP599-317-17-25
KRS0000520250 NIP599-317-17-25

W KRS od 21.08.2014 · 12 lat

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2014
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządPrezes: Paweł Butyliński · +2 Finanse · 2024Przychody 0,3 mln zł wzrost r/r: 5,8%
Źródła: KRS 19.07.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Fundacja Cogitavi to fundacja (siedziba: Wrocław), wpisana do KRS 21.08.2014. Główna działalność według KRS: wydawanie oraz sprzedaż publikacji i czasopism, w tym wydawanie, gazet, czasopism i wydawnictw periodycznych (PKD 58.13.Z). Fundacja działa (stan na 19.07.2026). W 2024 r. miała 0,3 mln zł przychodów (+5,8% r/r) i 39 tys. zł zysku netto. Prezesem zarządu jest Paweł Butyliński.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 19.07.2026
Zarząd Prezes: Paweł Butyliński · wiceprezes: Martyna Ewa Gottowt Wojszwiłło · członek: Marek Bakus Janas

Ostatnia zmiana w zarządzie: 2020

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Paweł Butyliński
Wiceprezes zarządu Martyna Ewa Gottowt Wojszwiłło
Członek zarządu Marek Bakus Janas
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2020
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Przychody 2024
0,3mln zł
5,8% r/r wzrostwobec 2023: 0,3 mln zł
Przychody 2023–2024, mln zł
20232024
0,330,34

Wyniki za 2024

Zysk netto
39tys. zł
374,5% spadek r/r
EBITDA
39tys. zł
377,2% spadek r/r

Wskaźniki

Rentowność netto
11,2%

Sprawozdanie za 2024 · źródło: KRS

Zgłoś błąd
Szacunki modelu AI

Wycena AI

Analiza AI brak szacunku modelu

Przedziału wyceny tej firmy jeszcze nie liczyliśmy.

Model użyje
przychody 0,3 mln zł · zysk netto 39 tys. zł (2024)
Metoda
Mnożniki branżowe na danych ze sprawozdania, z założeniami i wyliczeniem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Ocena AI

Analiza AI brak oceny modelu

Ta firma nie ma jeszcze oceny modelu. Policzymy ją w raporcie: 6 obszarów z uzasadnieniem i ocenę ogólną 1–10.

Stabilność
Rentowność na podstawie: rentowność netto 11,2% (2024)
Wzrost na podstawie: przychody +5,8% r/r
Zwrot z kapitału
Płynność
Zadłużenie

W raporcie:

  • ocena ogólna 1–10 w podsumowaniu
  • scoring jakości i mapa 7 kategorii ryzyka

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Wycena i ocena AI to szacunki modelu, nie oferty ani wyceny transakcyjne. Mogą być nieprawidłowe. Sprawdź je przed wykorzystaniem.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 19.07.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeWydawanie oraz sprzedaż publikacji i czasopism, w tym wydawanie, gazet, czasopism i wydawnictw periodycznych · 58.13.Z i 9 innychKRS · 19.07.2026
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026
Strona internetowacogitavi.plKRS · 19.07.2026 (nowa karta)
KRS
0000520250
NIP
599-317-17-25
Forma
Fundacja
Adres
SOLNY 14/3, 50‑062 Wrocław
W KRS od
21.08.2014 · 12 lat
Pełna nazwa
FUNDACJA COGITAVI

Dokumenty

3 sprawozdania, ostatnie za 2024 · z KRS
1.01.2024 – 31.12.2024
1.01.2023 – 31.12.2023
1.01.2022 – 31.12.2022

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 19.07.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Sprawozdanie finansowe za 2024
okres do 31.12.2024 Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Fundacja Cogitavi

Czy Fundacja Cogitavi działa?
Tak. Według KRS (stan na 19.07.2026) Fundacja Cogitavi działa, a prezesem zarządu jest Paweł Butyliński. Jest w rejestrze od 21.08.2014.
Czym zajmuje się Fundacja Cogitavi?
Według KRS główna działalność to wydawanie oraz sprzedaż publikacji i czasopism, w tym wydawanie, gazet, czasopism i wydawnictw periodycznych (PKD 58.13.Z). Fundacja ma też wpisane: promocja, pr i reklama imprez kulturalnych, instytucji kulturalnych oraz ich koordynacja (70.21.Z), usługi szkoleniowe, informacyjne , doradcze i konsultacyjne. (70.22.Z), usługi projektowe, reklamowe, marketingowe i promocyjne (73.11.Z) oraz 6 innych kodów PKD.
Kto zarządza organizacją Fundacja Cogitavi?
Według KRS prezesem zarządu jest Paweł Butyliński, wiceprezesem zarządu Martyna Ewa Gottowt Wojszwiłło, a członkiem zarządu Marek Bakus Janas.
Jakie przychody ma Fundacja Cogitavi?
W 2024 r. przychody organizacji Fundacja Cogitavi wyniosły 0,3 mln zł (sprawozdanie finansowe w KRS), o 5,8% więcej niż w 2023 r. Zysk netto: 39 tys. zł. Źródło: sprawozdanie finansowe za 2024 r.
Jaki NIP i KRS ma Fundacja Cogitavi?
NIP 599-317-17-25, KRS 0000520250. Pełna nazwa: Fundacja Cogitavi, SOLNY 14/3, 50‑062 Wrocław.
Gdzie ma siedzibę Fundacja Cogitavi?
SOLNY 14/3, 50‑062 Wrocław (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.