Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 30.4.2026
firmy.ai
Wykreślona sp. z o.o. Warszawa

DP SPV

KRS0000517568 NIP951-238-17-19
KRS0000517568 NIP951-238-17-19 REGON14733550200000

W KRS od 22.07.2014 · 12 lat · kapitał zakładowy 5 100 zł

1 sygnał do sprawdzenia
StatusWykreślona z KRS
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
WłaścicieleKrzysztof Mateusz Dudek 33,33% · +2 ZarządCzłonek: Krzysztof Mateusz Dudek · +2 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 30.04.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

To podsumowanie wpisów w rejestrach, nie ocena firmy.

O firmie

DP SPV sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Warszawa), wpisana do KRS 22.07.2014. Spółka została wykreślona z KRS.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 30.04.2026
Właściciele3 wspólników · kapitał zakładowy 5 100 zł
Wspólnik · członek zarządu
34 udziały · 1 700 zł
Wspólnik · członek zarządu
34 udziały · 1 700 zł
Wspólnik · członek zarządu
34 udziały · 1 700 zł
Zarząd Członek: Krzysztof Mateusz Dudek, Maciej Zagrzejewski, Maria Anna Tomaszek Reprezentacja: DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Właściciele

Właściciele
Wspólnik Udział Udziały Wartość
Krzysztof Mateusz DudekWspólnik · członek zarządu
33,33%
34 1 700 zł
Maciej ZagrzejewskiWspólnik · członek zarządu
33,33%
34 1 700 zł
Maria Anna TomaszekWspólnik · członek zarządu
33,33%
34 1 700 zł
Kapitał zakładowy 5 100 zł · 102 udziały po 50 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Członek zarządu Krzysztof Mateusz Dudek DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Członek zarządu Maciej Zagrzejewski
Członek zarządu Maria Anna Tomaszek

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 30.04.2026
22.07.2014
Kapitał zakładowyKRS · 30.04.2026
5 100 zł
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki modelu AI

Wycena AI

Analiza AI

Model nie podaje przedziału: spółka została wykreślona z KRS.

Ocena AI

Analiza AI

Model nie ocenia tej firmy: spółka została wykreślona z KRS.

Wycena i ocena AI to szacunki modelu, nie oferty ani wyceny transakcyjne. Mogą być nieprawidłowe. Sprawdź je przed wykorzystaniem.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 30.04.2026

Raport wyjaśni, co te sygnały znaczą dla Twojej umowy.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

1 źródło
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 12 innych firmach

i 2 więcej

KRS
0000517568
NIP
951-238-17-19
REGON
14733550200000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
5 100 zł
Adres
AL.KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ 47/160, 02‑797 Warszawa
W KRS od
22.07.2014 · 12 lat
Pełna nazwa
DP SPV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 30.04.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę DP SPV

Czy DP SPV działa?
Nie. Spółkę wykreślono z KRS. Była w rejestrze od 22.07.2014.
Kto jest właścicielem spółki DP SPV?
Według KRS wspólnikami są Krzysztof Mateusz Dudek (33,33% udziałów), Maciej Zagrzejewski (33,33%) i Maria Anna Tomaszek (33,33%). Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jaki NIP, REGON i KRS ma DP SPV?
NIP 951-238-17-19, REGON 14733550200000, KRS 0000517568. Pełna nazwa: DP SPV spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, AL.KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ 47/160, 02‑797 Warszawa.
Gdzie ma siedzibę DP SPV?
AL.KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ 47/160, 02‑797 Warszawa (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.