Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 20.2.2025
firmy.ai
Działa stowarzyszenie Wrocław

Yacht Club Sharks

KRS0000505149 NIP898-220-75-56
KRS0000505149 NIP898-220-75-56

W KRS od 7.04.2014 · 12 lat

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2014
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządPrezes: P**** M**** P********** · +4 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 20.02.2025

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Yacht Club Sharks to stowarzyszenie (siedziba: Wrocław), wpisane do KRS 7.04.2014. Stowarzyszenie działa (stan na 20.02.2025). Prezesem zarządu jest P**** M**** P**********.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 6.08.2026

Yacht Club Sharks z siedzibą we Wrocławiu to stowarzyszenie działające w branży sportów wodnych, które powstało z pasji do żeglarstwa i aktywności ruchowej [1], [2]. Choć podmiot w obecnej formie prawnej został zarejestrowany w 2014 roku, organizacja wskazuje na początek swojej działalności na rynku w marcu 2009 roku [1], [2], [3]. Yacht Club Sharks specjalizuje się w szkoleniach żeglarskich i motorowodnych na wszystkie stopnie sportowe, organizacji rejsów morskich, czarterze jachtów oraz obsłudze imprez firmowych [1], [4]. Klub angażuje się również w rywalizację sportową, reprezentując swoje barwy m.in. w Wielkopolskiej Lidze Żeglarskiej, a także prowadzi działalność społeczną, w tym program Żeglowanie bez barier skierowany do osób z niepełnosprawnościami [1], [5], [6]. W skład zespołu wchodzą instruktorzy i pasjonaci, a zarząd stowarzyszenia tworzą m.in. Piotr Piwowarczyk oraz Grzegorz Jatczyszyn [1], [4], [7].

Źródła opisu (8)
  1. 1 sharks.pl (nowa karta) · Szkolimy na wszystkie patenty żeglarskie i motorowodne.
  2. 2 rejestr.io (nowa karta) · YACHT CLUB SHARKS | Rejestr.io
  3. 3 firma.egospodarka.pl (nowa karta) · YACHT CLUB SHARKS w mieście Wrocław (dolnośląskie)
  4. 4 sharks.pl (nowa karta) · Yacht Club Sharks
  5. 5 sharks.pl (nowa karta) · Yacht Club Sharks w Wielkopolskiej Lidze Żeglarskiej! - Sharks.pl Szkolenia żeglarskie i motorowodne Wrocław.
  6. 6 sharks.pl (nowa karta) · Żeglowanie bez barier - Sharks.pl Szkolenia żeglarskie i motorowodne Wrocław.
  7. 7 krs-pobierz.pl (nowa karta) · Yacht Club Sharks | krs-pobierz.pl
  8. 8 linkedin.com (nowa karta) · Grzegorz Jatczyszyn

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 6.08.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 20.02.2025
Zarząd Prezes: P**** M**** P********** · członek: G******* J*********, J**** K*********, J**** M***** B**********, P**** K******** G** Reprezentacja: DO REPREZENTACJI STOWARZYSZENIA W SPRAWACH NIEMAJĄTKOWYCH, W TYM DO SKŁADANIA OŚWIADCEŃ WOLI W IMIENIU STOWARZYSZENIA, UPRAWNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZADU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE. DOKONYWANIE WSZELKICH CZYNNOŚCI PRAWNYCH W IMIENIU I NA RACHUNEK STOWARZYSZENIA,TJ. ZACIĄGANIE ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH W IMIENIU STOWARZYSZENIA WYMAGA REPREZENTACJI ŁĄCZNEJ TRZECH CZŁONKÓW: PREZESA I DWÓCH JEGO ZASTĘPCÓW (WICEPREZESÓW).
Rada nadzorcza 3 osoby: B********* W***** R********, J**** A****** P****, M****** Z******* J*********

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu P**** M**** P********** DO REPREZENTACJI STOWARZYSZENIA W SPRAWACH NIEMAJĄTKOWYCH, W TYM DO SKŁADANIA OŚWIADCEŃ WOLI W IMIENIU STOWARZYSZENIA, UPRAWNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZADU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE. DOKONYWANIE WSZELKICH CZYNNOŚCI PRAWNYCH W IMIENIU I NA RACHUNEK STOWARZYSZENIA,TJ. ZACIĄGANIE ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH W IMIENIU STOWARZYSZENIA WYMAGA REPREZENTACJI ŁĄCZNEJ TRZECH CZŁONKÓW: PREZESA I DWÓCH JEGO ZASTĘPCÓW (WICEPREZESÓW).
Członek zarządu G******* J*********
Członek zarządu J**** K*********
Członek zarządu J**** M***** B**********
Członek zarządu P**** K******** G**

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej B********* W***** R********
Członek rady nadzorczej J**** A****** P****
Członek rady nadzorczej M****** Z******* J*********

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 20.02.2025
7.04.2014
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

3 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Numer UE nieaktywny · PL8982207556 · stan na 30.09.2026
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 20.02.2025

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 6.08.2026

Firma Yacht Club Sharks nie prowadzi obecnie żadnych publicznie ogłoszonych rekrutacji na wolne stanowiska pracy [1][2]. Organizacja skupia się na bieżącej działalności szkoleniowej w zakresie sportów wodnych oraz rozwijaniu własnego zespołu żeglarskiego, zapraszając jedynie do kontaktu osoby zainteresowane dołączeniem do Szkoły Regatowej w charakterze uczestników projektów sportowych [1][2].

  1. 1 sharks.pl (nowa karta) · Yacht Club Sharks
  2. 2 sharks.pl (nowa karta) · YHS 2026 - Sharks.pl Szkolenia żeglarskie i motorowodne Wrocław.
  3. 3 rejestr.io (nowa karta) · YACHT CLUB SHARKS | Rejestr.io
  4. 4 firma.egospodarka.pl (nowa karta) · YACHT CLUB SHARKS w mieście Wrocław (dolnośląskie)
  5. 5 krs-pobierz.pl (nowa karta) · Yacht Club Sharks | krs-pobierz.pl
  6. 6 linkedin.com (nowa karta) · Grzegorz Jatczyszyn
  7. 7 sharks.pl (nowa karta) · Żeglowanie bez barier - Sharks.pl Szkolenia żeglarskie i motorowodne Wrocław.
  8. 8 sport.wroclaw.pl (nowa karta) · Yacht Club Sharks Wrocław – Dolnośląska Federacja Sportu

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 6.08.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026
KRS
0000505149
NIP
898-220-75-56
Forma
Stowarzyszenie
Adres
CYPRIANA GODEBSKIEGO 4/2C, 51‑691 Wrocław
W KRS od
7.04.2014 · 12 lat
Pełna nazwa
YACHT CLUB SHARKS

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 20.02.2025 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
VIES, Komisja Europejska
stan na 30.09.2026
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 6.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 6.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Yacht Club Sharks

Czy Yacht Club Sharks działa?
Tak. Według KRS (stan na 20.02.2025) Yacht Club Sharks działa. Jest w rejestrze od 7.04.2014.
Jaki NIP i KRS ma Yacht Club Sharks?
NIP 898-220-75-56, KRS 0000505149. Pełna nazwa: Yacht Club Sharks, CYPRIANA GODEBSKIEGO 4/2C, 51‑691 Wrocław.
Gdzie ma siedzibę Yacht Club Sharks?
CYPRIANA GODEBSKIEGO 4/2C, 51‑691 Wrocław (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.