Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 22.10.2024
firmy.ai
Działa stowarzyszenie Kłodzko

Aeroklub Ziemi Kłodzkiej

KRS0000404810 NIP883-185-31-69
KRS0000404810 NIP883-185-31-69

W KRS od 23.12.2011 · 14 lat

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2011
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządPrezes: M***** M****** · +2 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 22.10.2024

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Aeroklub Ziemi Kłodzkiej to stowarzyszenie (siedziba: Kłodzko), wpisane do KRS 23.12.2011. Stowarzyszenie działa (stan na 22.10.2024). Prezesem zarządu jest M***** M******.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 22.10.2024
Zarząd Prezes: M***** M****** · wiceprezes: T***** Ż******** · członek: Z******* S****** Reprezentacja: DO ZAWIERANIA UMÓW, UDZIELANIA PEŁNOMOCNICTWA I SKŁADANIA INNYCH OŚWIADCZEŃ WOLI W SZCZEGÓLNOŚCI W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH WYMAGANE SĄ PODPISY DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE. OŚWIADCZENIA WOLI W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH PRZY CZYNNOŚCIACH POLEGAJĄCYCH NA ROZPORZĄDZANIU PRAWEM LUB ZACIAGANIU ZOBOWIAZAŃ, KTÓRYCH WARTOŚĆ NIE PRZEKRACZA 10.000 ZŁOTYCH, SKŁADA JEDNOOSOBOWO PREZES ZARZĄDU, A JEŚLI TA WARTOŚĆ JEST WYŻSZA NIŻ 10.000 ZŁOTYCH, OŚWIADCZENIA WOLI SKŁADA DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE.
Rada nadzorcza 2 osoby: P**** K******, T***** Z*******

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu M***** M****** DO ZAWIERANIA UMÓW, UDZIELANIA PEŁNOMOCNICTWA I SKŁADANIA INNYCH OŚWIADCZEŃ WOLI W SZCZEGÓLNOŚCI W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH WYMAGANE SĄ PODPISY DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE. OŚWIADCZENIA WOLI W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH PRZY CZYNNOŚCIACH POLEGAJĄCYCH NA ROZPORZĄDZANIU PRAWEM LUB ZACIAGANIU ZOBOWIAZAŃ, KTÓRYCH WARTOŚĆ NIE PRZEKRACZA 10.000 ZŁOTYCH, SKŁADA JEDNOOSOBOWO PREZES ZARZĄDU, A JEŚLI TA WARTOŚĆ JEST WYŻSZA NIŻ 10.000 ZŁOTYCH, OŚWIADCZENIA WOLI SKŁADA DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE.
Wiceprezes zarządu T***** Ż********
Członek zarządu Z******* S******

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej P**** K******
Członek rady nadzorczej T***** Z*******

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 22.10.2024
23.12.2011
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 22.10.2024

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

1 źródło
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026
KRS
0000404810
NIP
883-185-31-69
Forma
Stowarzyszenie
Adres
UL. ŁUŻYCKA 13, 57‑300 Kłodzko
W KRS od
23.12.2011 · 14 lat
Pełna nazwa
AEROKLUB ZIEMI KŁODZKIEJ

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 22.10.2024 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Aeroklub Ziemi Kłodzkiej

Czy Aeroklub Ziemi Kłodzkiej działa?
Tak. Według KRS (stan na 22.10.2024) Aeroklub Ziemi Kłodzkiej działa. Jest w rejestrze od 23.12.2011.
Jaki NIP i KRS ma Aeroklub Ziemi Kłodzkiej?
NIP 883-185-31-69, KRS 0000404810. Pełna nazwa: Aeroklub Ziemi Kłodzkiej, UL. ŁUŻYCKA 13, 57‑300 Kłodzko.
Gdzie ma siedzibę Aeroklub Ziemi Kłodzkiej?
UL. ŁUŻYCKA 13, 57‑300 Kłodzko (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.