Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 25.1.2021
firmy.ai
Wykreślona sp. z o.o. Warszawa

Arteria Document Solutions

KRS0000388575 NIP951-234-17-43
KRS0000388575 NIP951-234-17-43 REGON14297010000000

W KRS od 8.06.2011 · 15 lat · kapitał zakładowy 750 000 zł

1 sygnał do sprawdzenia
StatusWykreślona z KRS
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
WłaścicieleMayas Basic Concept Limited 88,19% · +1 ZarządPrezes: M***** Ł***** · +2 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 25.01.2021

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

To podsumowanie wpisów w rejestrach, nie ocena firmy.

O firmie

Arteria Document Solutions sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Warszawa), wpisana do KRS 8.06.2011. Spółka została wykreślona z KRS.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 23.07.2026

Arteria Document Solutions Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością to podmiot zarejestrowany 8 czerwca 2011 roku [1][2], który w ramach Grupy Kapitałowej Arteria S.A. specjalizował się w zarządzaniu, przetwarzaniu oraz archiwizacji dokumentów w formie papierowej i elektronicznej [3][4]. Firma świadczyła kompleksowe usługi back-office, wykorzystując autorskie rozwiązania informatyczne, takie jak platforma TrimDoc [4][5]. Spółka z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2A [1][6], pełniła funkcję wyspecjalizowanego partnera wspierającego procesy biznesowe wewnątrz grupy [4]. Obecnie podmiot posiada status spółki wykreślonej w rejestrze KRS [1].

Źródła opisu (8)
  1. 1 krs-pobierz.pl (nowa karta) · ARTERIA DOCUMENT SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  2. 2 imsig.pl (nowa karta) · ARTERIA DOCUMENT SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000388575) - Pozycja 1000788 - Numer 220/2018 (5608) z 14 listopada 2018 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  3. 3 parkiet.com (nowa karta) · Arteria: jest dotacja, będzie nowy biznes - parkiet.com
  4. 4 adsonline.pl (nowa karta) · ADS ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW – Repozytorium Dokumentów
  5. 5 oferteo.pl (nowa karta) · Arteria Document Solutions Sp. z o.o., Warszawa - Opinie, Kontakt
  6. 6 imsig.pl (nowa karta) · ARTERIA DOCUMENT SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000388575) - Pozycja 139338 - Numer 130/2014 (4509) z 8 lipca 2014 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  7. 7 imsig.pl (nowa karta) · ARTERIA DOCUMENT SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000388575) - Pozycja 320798 - Numer 184/2017 (5321) z 22 września 2017 r. - Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy
  8. 8 sprawozdaniefinansowe.pl (nowa karta) · Sprawozdania finansowe - wyniki wyszukiwania

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 23.07.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 25.01.2021
Właściciele2 wspólników · kapitał zakładowy 750 000 zł
Mayas Basic Concept Limited88,19%
Wspólnik
1 493 udziały · 746 500 zł
Wspólnik · KRS 0000263656
200 udziałów · 100 000 zł
Zarząd Prezes: M***** Ł*****, W******* C******, W******* W****** N****** Reprezentacja: W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU LUB JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Właściciele

Właściciele
Wspólnik Udział Udziały Wartość
Mayas Basic Concept LimitedWspólnik
88,19%
1 493 746 500 zł
Catmood sp. z o.o.Wspólnik · KRS 0000263656
11,81%
200 100 000 zł
Kapitał zakładowy 750 000 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu M***** Ł***** W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU LUB JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM
Prezes zarządu W******* C******
Prezes zarządu W******* W****** N******

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 25.01.2021
8.06.2011
Kapitał zakładowyKRS · 25.01.2021
750 000 zł
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki modelu AI

Wycena AI

Analiza AI

Model nie podaje przedziału: spółka została wykreślona z KRS.

Ocena AI

Analiza AI

Model nie ocenia tej firmy: spółka została wykreślona z KRS.

Wycena i ocena AI to szacunki modelu, nie oferty ani wyceny transakcyjne. Mogą być nieprawidłowe. Sprawdź je przed wykorzystaniem.

Rejestry i ryzyko

3 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Numer UE nieaktywny · PL9512341743 · stan na 2.10.2026
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 25.01.2021

Raport wyjaśni, co te sygnały znaczą dla Twojej umowy.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

Te same osoby w 1 innej firmie

KRS
0000388575
NIP
951-234-17-43
REGON
14297010000000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
750 000 zł
Adres
STAWKI 2A, 00‑193 Warszawa
W KRS od
8.06.2011 · 15 lat
Pełna nazwa
ARTERIA DOCUMENT SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 25.01.2021 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
VIES, Komisja Europejska
stan na 2.10.2026
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 23.07.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Arteria Document Solutions

Czy Arteria Document Solutions działa?
Nie. Spółkę wykreślono z KRS. Była w rejestrze od 8.06.2011.
Kto jest właścicielem spółki Arteria Document Solutions?
Według KRS wspólnikami są Mayas Basic Concept Limited (88,19% udziałów) i Catmood sp. z o.o. (11,81%). Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Arteria Document Solutions?
NIP 951-234-17-43, REGON 14297010000000, KRS 0000388575. Pełna nazwa: Arteria Document Solutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, STAWKI 2A, 00‑193 Warszawa.
Gdzie ma siedzibę Arteria Document Solutions?
STAWKI 2A, 00‑193 Warszawa (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.