Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 27.1.2011
firmy.ai
Działa stowarzyszenie Będzin

Stowarzyszenie Promocji Kultury Zagłębia

KRS0000376958
KRS0000376958

W KRS od 27.01.2011 · 15 lat

Brak sygnałów do sprawdzenia
StatusDziała · w KRS od 2011 ZarządPrezes: M******** M**** D**** · +2 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 27.01.2011

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Stowarzyszenie Promocji Kultury Zagłębia to stowarzyszenie (siedziba: Będzin), wpisane do KRS 27.01.2011. Stowarzyszenie działa (stan na 27.01.2011). Prezesem zarządu jest M******** M**** D****.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 27.01.2011
Zarząd Prezes: M******** M**** D**** · sekretarz: R****** W****** K**** · skarbnik: W***** T***** D********** Reprezentacja: DO ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH W IMIENIU I NA RZECZ STOWARZYSZENIA WYMAGANA JEST OBECNOŚĆ I PODPIS DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU.
Rada nadzorcza 3 osoby: E***** K******** T**********, E******* Z**** P*******, K******** E** Ś********

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu M******** M**** D**** DO ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH W IMIENIU I NA RZECZ STOWARZYSZENIA WYMAGANA JEST OBECNOŚĆ I PODPIS DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU.
Sekretarz R****** W****** K****
Skarbnik W***** T***** D**********

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej E***** K******** T**********
Członek rady nadzorczej E******* Z**** P*******
Członek rady nadzorczej K******** E** Ś********

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 27.01.2011
27.01.2011

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 27.01.2011

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

KRS
0000376958
Forma
Stowarzyszenie
Adres
MAŁACHOWSKIEGO 43/-, 42‑500 Będzin
W KRS od
27.01.2011 · 15 lat
Pełna nazwa
STOWARZYSZENIE PROMOCJI KULTURY ZAGŁĘBIA

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 27.01.2011 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Stowarzyszenie Promocji Kultury Zagłębia

Czy Stowarzyszenie Promocji Kultury Zagłębia działa?
Tak. Według KRS (stan na 27.01.2011) Stowarzyszenie Promocji Kultury Zagłębia działa. Jest w rejestrze od 27.01.2011.
Jaki KRS ma Stowarzyszenie Promocji Kultury Zagłębia?
KRS 0000376958. Pełna nazwa: Stowarzyszenie Promocji Kultury Zagłębia, MAŁACHOWSKIEGO 43/-, 42‑500 Będzin.
Gdzie ma siedzibę Stowarzyszenie Promocji Kultury Zagłębia?
MAŁACHOWSKIEGO 43/-, 42‑500 Będzin (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.