Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 19.4.2011
firmy.ai
Działa stowarzyszenie Wrocław

„Industrial Art”

KRS0000234643
KRS0000234643

W KRS od 20.05.2005 · 21 lat

Brak sygnałów do sprawdzenia
StatusDziała · w KRS od 2005 ZarządPrezes: M***** F**** · +2 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 19.04.2011

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

„Industrial Art” to stowarzyszenie (siedziba: Wrocław), wpisane do KRS 20.05.2005. Stowarzyszenie działa (stan na 19.04.2011). Prezesem zarządu jest M***** F****.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI podsumowanie AI · 6.08.2026

Podmiot INDUSTRIAL ART z siedzibą we Wrocławiu (KRS 0000234643) jest aktywną organizacją członkowską zarejestrowaną 20 maja 2005 roku [1]. Stowarzyszenie to, tworzone przez Macieja Fretta oraz Arkadiusza Bagińskiego, od ponad dwóch dekad promuje kulturę industrialną [2][3]. Organizacja zajmuje się tworzeniem przestrzeni dla wymiany myśli oraz spotkań twórców, zespołów i propagatorów sztuki, realizując projekty o charakterze multimedialnym [2][3]. Najważniejszym przedsięwzięciem INDUSTRIAL ART jest Wrocław Industrial Festival, będący platformą dla koncertów, wystaw, wykładów i projekcji filmowych [2]. Ponadto stowarzyszenie współpracuje przy organizacji wydarzeń takich jak 3 KWADRA oraz wspiera działania artystyczne łączące dźwięk, obraz i otoczenie, w tym projekty muzyczne grupy Job Karma [3][4].

Źródła opisu (8)
  1. 1 firma.egospodarka.pl (nowa karta) · "INDUSTRIAL ART" w mieście Wrocław (dolnośląskie)
  2. 2 industrialart.eu (nowa karta) · Wrocław Industrial Festival - IndustrialArt
  3. 3 industrialart.eu (nowa karta) · "W poszukiwaniu swoich rytuałów" - IndustrialArt
  4. 4 industrialart.eu (nowa karta) · 3 KWADRA - IndustrialArt
  5. 5 podobne-firmy.pl (nowa karta) · Krzysztof Mosiewicz - Industrial Art: Opinie, Kontakt, Dane z CEIDG | Podobne-Firmy.pl
  6. 6 firma.egospodarka.pl (nowa karta) · INDUSTRIAL ART POLAK TOMASZ w mieście ()
  7. 7 znaniprawnicy.pl (nowa karta) · Industrial Art, Ślusarskie usługi - Szczecin - ZnaniPrawnicy.PL
  8. 8 podobne-firmy.pl (nowa karta) · Róża Wroniszewska Industrial Art: Opinie, Kontakt, Dane z CEIDG | Podobne-Firmy.pl

Podsumowanie przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 6.08.2026. Może zawierać nieścisłości. Fakty z rejestrów są wyżej.

Zgłoś błąd w opisie Jak powstają opisy AI

Kto za nią stoi

KRS · 19.04.2011
Zarząd Prezes: M***** F**** · członek: A*** F**** · z-ca prezesa: A******** A**** B******* Reprezentacja: DO ZAWIERANIA UMÓW, UDZIELANIA PEŁNOMOCNICTWA I SKŁADANIA INNYCH OŚWIADCZEŃ WOLI W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH UPRAWNIONYMI SAMODZIELNIE BĘDĄ CZŁONKOWIE ZARZĄDU: MACIEJ FRETT ORAZ ARKADIUSZ BAGIŃSKI
Rada nadzorcza 3 osoby: A*** T**********, D***** F**** K*******, M***** W********

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu M***** F**** DO ZAWIERANIA UMÓW, UDZIELANIA PEŁNOMOCNICTWA I SKŁADANIA INNYCH OŚWIADCZEŃ WOLI W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH UPRAWNIONYMI SAMODZIELNIE BĘDĄ CZŁONKOWIE ZARZĄDU: MACIEJ FRETT ORAZ ARKADIUSZ BAGIŃSKI
Członek zarządu A*** F****
Z-ca prezesa A******** A**** B*******

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej A*** T**********
Członek rady nadzorczej D***** F**** K*******
Członek rady nadzorczej M***** W********

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 19.04.2011
20.05.2005

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 22.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 19.04.2011

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

1 źródło
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 6.08.2026

Firma INDUSTRIAL ART z siedzibą we Wrocławiu (KRS 0000234643), której profil działalności określono jako organizację członkowską [1], nie prowadzi obecnie żadnych publicznie ogłoszonych rekrutacji na pracowników. Podmiot ten skupia się na działalności statutowej, w tym organizowaniu wydarzeń artystycznych [2] [3]. Należy pamiętać, aby nie mylić tej organizacji z innymi podmiotami o podobnej nazwie funkcjonującymi na rynku, takimi jak niemiecka Industrial Arts GmbH [4] [5] czy inne polskie firmy o zbliżonym brzmieniu nazw [6] [7], które stanowią odrębne jednostki gospodarcze.

  1. 1 firma.egospodarka.pl (nowa karta) · "INDUSTRIAL ART" w mieście Wrocław (dolnośląskie)
  2. 2 biblioteka.pwr.edu.pl (nowa karta) · RYTUAŁ - NAPIĘCIE w Bibliotechu (14-16.06.2024)
  3. 3 industrialart.eu (nowa karta) · 3 KWADRA - IndustrialArt
  4. 4 industrial-arts.de (nowa karta) · Home - Industrial Arts
  5. 5 xing.com (nowa karta) · Industrial Arts GmbH: Information and Updates | XING
  6. 6 znaniprawnicy.pl (nowa karta) · Industrial Art, Ślusarskie usługi - Szczecin - ZnaniPrawnicy.PL
  7. 7 firma.egospodarka.pl (nowa karta) · INDUSTRIAL ART POLAK TOMASZ w mieście ()
  8. 8 find-and-update.company-information.service.gov.uk (nowa karta) · INDUSTRIAL ART LIMITED overview - Find and update company information - GOV.UK

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 6.08.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

KRS
0000234643
Forma
Stowarzyszenie
Adres
LEKCYJNA 119/2, 51‑169 Wrocław
W KRS od
20.05.2005 · 21 lat
Pełna nazwa
"INDUSTRIAL ART"

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 19.04.2011 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 22.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Opis ze źródeł w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 6.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „O firmie”)
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 6.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę „Industrial Art”

Czy „Industrial Art” działa?
Tak. Według KRS (stan na 19.04.2011) „Industrial Art” działa. Jest w rejestrze od 20.05.2005.
Jaki KRS ma „Industrial Art”?
KRS 0000234643. Pełna nazwa: „Industrial Art”, LEKCYJNA 119/2, 51‑169 Wrocław.
Gdzie ma siedzibę „Industrial Art”?
LEKCYJNA 119/2, 51‑169 Wrocław (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.