Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 3.7.2025
firmy.ai
Działa stowarzyszenie Płock

Towarzystwo Przyjaciół Płocka

KRS0000233109 NIP774-241-70-35
KRS0000233109 NIP774-241-70-35

W KRS od 27.04.2005 · 21 lat

W skrócie

stan na 3.07.2025
Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2005
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządPrezes: E***** I******* R**** · +4 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 3.07.2025

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Towarzystwo Przyjaciół Płocka to stowarzyszenie (siedziba: Płock), wpisane do KRS 27.04.2005. Stowarzyszenie działa (stan na 3.07.2025). Prezesem zarządu jest E***** I******* R****.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 3.07.2025
Zarząd Prezes: E***** I******* R**** · wiceprezes: J**** B***********, P**** T***** Ś******** · sekretarz: K******** W********* · skarbnik: P********* W***** S******* Reprezentacja: TOWARZYSTWO REPREZENTUJE NA ZEWNĄTRZ JEDNOOSOBOWO - PREZES TOWARZYSTWA, A W JEGO NIEOBECNOŚCI - WICEPREZES. DOKUMENTY TOWARZYSTWA PODPISUJE PREZES, A W SPRAWACH FINANSOWYCH ORAZ ZOBOWIĄZAŃ I OŚWIADCZENIA W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH - PREZES I SKARBNIK. W RAZIE NIEOBECNOŚCI JEDNEGO Z NICH PODPISUJE WICEPREZES.
Rada nadzorcza 3 osoby: J** M*****, J**** K*********, P**** W******

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu E***** I******* R**** TOWARZYSTWO REPREZENTUJE NA ZEWNĄTRZ JEDNOOSOBOWO - PREZES TOWARZYSTWA, A W JEGO NIEOBECNOŚCI - WICEPREZES. DOKUMENTY TOWARZYSTWA PODPISUJE PREZES, A W SPRAWACH FINANSOWYCH ORAZ ZOBOWIĄZAŃ I OŚWIADCZENIA W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH - PREZES I SKARBNIK. W RAZIE NIEOBECNOŚCI JEDNEGO Z NICH PODPISUJE WICEPREZES.
Wiceprezes zarządu J**** B***********
Wiceprezes zarządu P**** T***** Ś********
Sekretarz zarządu K******** W*********
Skarbnik P********* W***** S*******

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej J** M*****
Członek rady nadzorczej J**** K*********
Członek rady nadzorczej P**** W******

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 3.07.2025
27.04.2005
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

3 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Numer UE nieaktywny · PL7742417035 · stan na 28.09.2026
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 3.07.2025

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

1 źródło
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026
KRS
0000233109
NIP
774-241-70-35
Forma
Stowarzyszenie
Adres
STARY RYNEK 27/32, 09‑400 Płock
W KRS od
27.04.2005 · 21 lat
Pełna nazwa
TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ PŁOCKA

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 3.07.2025 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
VIES, Komisja Europejska
stan na 28.09.2026
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Towarzystwo Przyjaciół Płocka

Czy Towarzystwo Przyjaciół Płocka działa?
Tak. Według KRS (stan na 3.07.2025) Towarzystwo Przyjaciół Płocka działa. Jest w rejestrze od 27.04.2005.
Jaki NIP i KRS ma Towarzystwo Przyjaciół Płocka?
NIP 774-241-70-35, KRS 0000233109. Pełna nazwa: Towarzystwo Przyjaciół Płocka, STARY RYNEK 27/32, 09‑400 Płock.
Gdzie ma siedzibę Towarzystwo Przyjaciół Płocka?
STARY RYNEK 27/32, 09‑400 Płock (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.