Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 13.7.2026
firmy.ai
Działa Żywiec

Towarzystwo Sportowe „Stal-Śrubiarnia”

KRS0000104628 NIP553-169-47-13
KRS0000104628 NIP553-169-47-13

W KRS od 19.04.2002 · 24 lata

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2002
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządPrezes: Piotr Tymiński · +2 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 13.07.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Towarzystwo Sportowe „Stal-Śrubiarnia” to stowarzyszenie kultury fizycznej (siedziba: Żywiec), wpisana do KRS 19.04.2002. Główna działalność według KRS: działalność klubów sportowych (PKD 93.12.Z). Firma działa (stan na 13.07.2026). Prezesem zarządu jest Piotr Tymiński.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 13.07.2026
Zarząd Prezes: Piotr Tymiński · wiceprezes: Łukasz Tymiński · sekretarz: Mateusz Szczerba

Ostatnia zmiana w zarządzie: 2018

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Piotr Tymiński
Wiceprezes zarządu Łukasz Tymiński
Sekretarz zarządu Mateusz Szczerba
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2018

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej Anna Elżbieta Tymińska Bella
Członek rady nadzorczej Ryszard Osmałek
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 13.07.2026
19.04.2002
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 13.07.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeDziałalność klubów sportowych · 93.12.Z i 4 inneKRS · 13.07.2026
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026

Te same osoby w 6 innych firmach

KRS
0000104628
NIP
553-169-47-13
Forma
Stowarzyszenie kultury fizycznej
Adres
GRUNWALDZKA 5, 34‑330 Żywiec
W KRS od
19.04.2002 · 24 lata
Pełna nazwa
TOWARZYSTWO SPORTOWE "STAL-ŚRUBIARNIA"

Dokumenty

3 sprawozdania, ostatnie za 2024 · z KRS
1.01.2024 – 31.12.2024
1.01.2023 – 31.12.2023
1.01.2022 – 31.12.2022

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 13.07.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Repozytorium Dokumentów Finansowych
3 sprawozdania, ostatnie za 2024 Repozytorium Dokumentów Finansowych (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Towarzystwo Sportowe „Stal-Śrubiarnia”

Czy Towarzystwo Sportowe „Stal-Śrubiarnia” działa?
Tak. Według KRS (stan na 13.07.2026) Towarzystwo Sportowe „Stal-Śrubiarnia” działa, a prezesem zarządu jest Piotr Tymiński. Jest w rejestrze od 19.04.2002.
Czym zajmuje się Towarzystwo Sportowe „Stal-Śrubiarnia”?
Według KRS główna działalność to działalność klubów sportowych (PKD 93.12.Z). Firma ma też wpisane: działalność obiektów sportowych (93.11.Z), niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych (81.21.Z), pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich (96.01.Z) oraz 1 inny kod PKD.
Kto zarządza organizacją Towarzystwo Sportowe „Stal-Śrubiarnia”?
Według KRS funkcje pełnią Piotr Tymiński (prezes zarządu), Łukasz Tymiński (wiceprezes zarządu) i Mateusz Szczerba (sekretarz zarządu).
Jaki NIP i KRS ma Towarzystwo Sportowe „Stal-Śrubiarnia”?
NIP 553-169-47-13, KRS 0000104628. Pełna nazwa: Towarzystwo Sportowe „Stal-Śrubiarnia”, GRUNWALDZKA 5, 34‑330 Żywiec.
Gdzie ma siedzibę Towarzystwo Sportowe „Stal-Śrubiarnia”?
GRUNWALDZKA 5, 34‑330 Żywiec (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.