Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 19.2.2025
firmy.ai
Działa fundacja Rzeszów

Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej

KRS0000083935 NIP813-327-25-17
KRS0000083935 NIP813-327-25-17

W KRS od 29.01.2002 · 24 lata

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2002
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządCzłonek: Jarosław Mrozik · +2 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 19.02.2025

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej to fundacja (siedziba: Rzeszów), wpisana do KRS 29.01.2002. Fundacja działa (stan na 19.02.2025).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 19.02.2025
Rada nadzorcza 35 osób: Adam Marian Sadecki, Adam Rajzer, Andrzej Sobkowiak, Bds Instal Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, Best Construction Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Edward Słupek, Erbud International Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Foto-Hurt Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Huta Stalowa Wola Spółka Akcyjna, Inżynieria Rzeszów Spółka Akcyjna, Iwona Aleksandra Ślęzak Gładzik, Jan Krygowski, Kazimierz Mrozik, Marian Burda, Merolex-Gs Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Mieczysław Soboń, Miejskie Przedsiębiorstwo Dróg I Mostów Spółka Z Ograniczoną, Multifarb Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością W Rzeszowie, Opteam Spółka Akcyjna, Polska Grupa Farmaceutyczna Aptekarz Spółka Z Ograniczoną, Roman Florek, Roman Krzystyniak, Ryszard Mieczysław Paulo, Sagitum Spółka Akcyjna, Sb Complex Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka, Stowarzyszenie Inżynierów I Techników Komunikacji Oddział W Rzeszowie, Tadeusz Gratkowski, Tadeusz Markowski, Tadeusz Wojciech Mazurkiewicz, Wacław Krzysztof Steciak, Wacław Mariusz Gaweł, Wjatech Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Wolf Technoprojekt Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka, Zakłady Porcelany Elektrotechnicznej Zapel Spółka Akcyjna, Zeto Rzeszów Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Członek zarządu Jarosław Mrozik
Członek zarządu Mirosław Młynarski
Członek zarządu Roman Florek

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej Adam Marian Sadecki
Członek rady nadzorczej Adam Rajzer
Członek rady nadzorczej Andrzej Sobkowiak
Członek rady nadzorczej Bds Instal Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Członek rady nadzorczej Best Construction Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Członek rady nadzorczej Edward Słupek
Członek rady nadzorczej Erbud International Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Członek rady nadzorczej Foto-Hurt Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Członek rady nadzorczej Huta Stalowa Wola Spółka Akcyjna
Członek rady nadzorczej Inżynieria Rzeszów Spółka Akcyjna
Członek rady nadzorczej Iwona Aleksandra Ślęzak Gładzik
Członek rady nadzorczej Jan Krygowski
Członek rady nadzorczej Kazimierz Mrozik
Członek rady nadzorczej Marian Burda
Członek rady nadzorczej Merolex-Gs Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Członek rady nadzorczej Mieczysław Soboń
Członek rady nadzorczej Miejskie Przedsiębiorstwo Dróg I Mostów Spółka Z Ograniczoną
Członek rady nadzorczej Multifarb Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością W Rzeszowie
Członek rady nadzorczej Opteam Spółka Akcyjna
Członek rady nadzorczej Polska Grupa Farmaceutyczna Aptekarz Spółka Z Ograniczoną
Członek rady nadzorczej Roman Florek
Członek rady nadzorczej Roman Krzystyniak
Członek rady nadzorczej Ryszard Mieczysław Paulo
Członek rady nadzorczej Sagitum Spółka Akcyjna
Członek rady nadzorczej Sb Complex Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka
Członek rady nadzorczej Stowarzyszenie Inżynierów I Techników Komunikacji Oddział W Rzeszowie
Członek rady nadzorczej Tadeusz Gratkowski
Członek rady nadzorczej Tadeusz Markowski
Członek rady nadzorczej Tadeusz Wojciech Mazurkiewicz
Członek rady nadzorczej Wacław Krzysztof Steciak
Członek rady nadzorczej Wacław Mariusz Gaweł
Członek rady nadzorczej Wjatech Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Członek rady nadzorczej Wolf Technoprojekt Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka
Członek rady nadzorczej Zakłady Porcelany Elektrotechnicznej Zapel Spółka Akcyjna
Członek rady nadzorczej Zeto Rzeszów Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 19.02.2025
29.01.2002
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 19.02.2025

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

1 źródło
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026
KRS
0000083935
NIP
813-327-25-17
Forma
Fundacja
Adres
POWSTAŃCÓW WARSZAWY 12, 35‑959 Rzeszów
W KRS od
29.01.2002 · 24 lata
Pełna nazwa
FUNDACJA ROZWOJU POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 19.02.2025 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej

Czy Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej działa?
Tak. Według KRS (stan na 19.02.2025) Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej działa. Jest w rejestrze od 29.01.2002.
Kto zarządza organizacją Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej?
Według KRS członkami zarządu są Jarosław Mrozik, Mirosław Młynarski i Roman Florek.
Jaki NIP i KRS ma Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej?
NIP 813-327-25-17, KRS 0000083935. Pełna nazwa: Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej, POWSTAŃCÓW WARSZAWY 12, 35‑959 Rzeszów.
Gdzie ma siedzibę Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej?
POWSTAŃCÓW WARSZAWY 12, 35‑959 Rzeszów (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.