Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 12.6.2026
firmy.ai
Działa Dobre

„Sklep Spożywczo-Przemysłowy E.kuligowska, A.sadoch Spółka Jawna”

KRS0000061620 NIP822-100-17-17
KRS0000061620 NIP822-100-17-17 REGON71018567100000

W KRS od 16.11.2001 · 24 lata

Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2001
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
ZarządCzłonek: Agnieszka Sadoch · +1 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 12.06.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

„Sklep Spożywczo-Przemysłowy E.kuligowska, A.sadoch Spółka Jawna” to spółka jawna (siedziba: Dobre), wpisana do KRS 16.11.2001. Główna działalność według KRS: sprzedaż detaliczna owoców i warzyw (PKD 52.21.Z). Spółka działa (stan na 12.06.2026).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 12.06.2026
Zarząd Członek: Agnieszka Sadoch, Ewa Kuligowska Reprezentacja: SPÓŁKĘ REPREZENTUJĄ WSPÓLNICY SAMODZIELNIE

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Członek zarządu Agnieszka Sadoch SPÓŁKĘ REPREZENTUJĄ WSPÓLNICY SAMODZIELNIE
Członek zarządu Ewa Kuligowska

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 12.06.2026
16.11.2001
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 12.06.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

2 źródła
Czym się zajmujeSprzedaż detaliczna owoców i warzyw · 52.21.Z i 9 innychKRS · 12.06.2026
Zamówienia publiczne Brak wygranych w BZP i TED od 1.02.2024 BZP i TED · stan na 23.10.2026
KRS
0000061620
NIP
822-100-17-17
REGON
71018567100000
Forma
Spółka jawna
Adres
KOPERNIKA 1, 05‑307 Dobre
W KRS od
16.11.2001 · 24 lata
Pełna nazwa
"SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY E.KULIGOWSKA, A.SADOCH SPÓŁKA JAWNA"

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 12.06.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę „Sklep Spożywczo-Przemysłowy E.kuligowska, A.sadoch Spółka Jawna”

Czy „Sklep Spożywczo-Przemysłowy E.kuligowska, A.sadoch Spółka Jawna” działa?
Tak. Według KRS (stan na 12.06.2026) „Sklep Spożywczo-Przemysłowy E.kuligowska, A.sadoch Spółka Jawna” działa. Jest w rejestrze od 16.11.2001.
Czym zajmuje się „Sklep Spożywczo-Przemysłowy E.kuligowska, A.sadoch Spółka Jawna”?
Według KRS główna działalność to sprzedaż detaliczna owoców i warzyw (PKD 52.21.Z). Spółka ma też wpisane: sprzedaż detaliczna owoców i warzyw (52.21.Z), sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów mięsnych (52.22.Z), sprzedaż detaliczna ryb, skorupiaków i mięczaków (52.23.Z) oraz 6 innych kodów PKD.
Jaki NIP, REGON i KRS ma „Sklep Spożywczo-Przemysłowy E.kuligowska, A.sadoch Spółka Jawna”?
NIP 822-100-17-17, REGON 71018567100000, KRS 0000061620. Pełna nazwa: „Sklep Spożywczo-Przemysłowy E.kuligowska, A.sadoch Spółka Jawna”, KOPERNIKA 1, 05‑307 Dobre.
Gdzie ma siedzibę „Sklep Spożywczo-Przemysłowy E.kuligowska, A.sadoch Spółka Jawna”?
KOPERNIKA 1, 05‑307 Dobre (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.