Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 13.11.2013
firmy.ai
Działa stowarzyszenie Opole

Opolskie Centrum Edukacji Ekologicznej

KRS0000053863
KRS0000053863

W KRS od 16.10.2001 · 25 lat

Brak sygnałów do sprawdzenia
StatusDziała · w KRS od 2001 ZarządPrezes: M****** R***** G******* · +4 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 13.11.2013

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Opolskie Centrum Edukacji Ekologicznej to stowarzyszenie (siedziba: Opole), wpisane do KRS 16.10.2001. Stowarzyszenie działa (stan na 13.11.2013). Prezesem zarządu jest M****** R***** G*******.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 13.11.2013
Zarząd Prezes: M****** R***** G******* · wiceprezes: J**** M***** P******** · sekretarz: E******* M**** G****** · skarbnik: I******* H***** P****** · członek: J******* J**** S******** Reprezentacja: OŚWIADCZENIA WOLI W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH I FINANSOWYCH SKŁADAJĄ DWIE OSOBY: PREZES ORAZ JEDEN Z CZŁONKÓW ZARZĄDU UPOWAŻNIONY PRZEZ ZARZĄD. DO WAŻNOŚCI INNYCH PISM I DOKUMENTÓW WYMAGANE SĄ PODPISY PREZESA I SEKRETARZA ZARZĄDU.
Rada nadzorcza 3 osoby: B**** J****** G**********, E******* G*******, T***** M***** C**********

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu M****** R***** G******* OŚWIADCZENIA WOLI W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH I FINANSOWYCH SKŁADAJĄ DWIE OSOBY: PREZES ORAZ JEDEN Z CZŁONKÓW ZARZĄDU UPOWAŻNIONY PRZEZ ZARZĄD. DO WAŻNOŚCI INNYCH PISM I DOKUMENTÓW WYMAGANE SĄ PODPISY PREZESA I SEKRETARZA ZARZĄDU.
Wiceprezes zarządu J**** M***** P********
Sekretarz E******* M**** G******
Skarbnik I******* H***** P******
Członek zarządu J******* J**** S********

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej B**** J****** G**********
Członek rady nadzorczej E******* G*******
Członek rady nadzorczej T***** M***** C**********

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 13.11.2013
16.10.2001

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 22.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 13.11.2013

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

KRS
0000053863
Forma
Stowarzyszenie
Adres
OLESKA 88/4, 45‑222 Opole
W KRS od
16.10.2001 · 25 lat
Pełna nazwa
OPOLSKIE CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 13.11.2013 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 22.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Opolskie Centrum Edukacji Ekologicznej

Czy Opolskie Centrum Edukacji Ekologicznej działa?
Tak. Według KRS (stan na 13.11.2013) Opolskie Centrum Edukacji Ekologicznej działa. Jest w rejestrze od 16.10.2001.
Jaki KRS ma Opolskie Centrum Edukacji Ekologicznej?
KRS 0000053863. Pełna nazwa: Opolskie Centrum Edukacji Ekologicznej, OLESKA 88/4, 45‑222 Opole.
Gdzie ma siedzibę Opolskie Centrum Edukacji Ekologicznej?
OLESKA 88/4, 45‑222 Opole (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.