Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 8.7.2026
firmy.ai
Działa sp. z o.o. Płock

Centrum Medyczne Medica

KRS0000038845 NIP774-228-15-58
KRS0000038845 NIP774-228-15-58 REGON61038101000000

W KRS od 6.09.2001 · 25 lat · kapitał zakładowy 9 978 500 zł

W skrócie

stan na 8.07.2026
Nic niepokojącego w sprawdzonych rejestrach · 2 niesprawdzone
StatusDziała · w KRS od 2001
VATNiesprawdzone
Rejestr zadłużonychNiesprawdzone
WłaścicielePZU Zdrowie S.A. 100% ZarządPrezes: Dorota Zakrzewska · +1 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 8.07.2026

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Centrum Medyczne Medica sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (siedziba: Płock), wpisana do KRS 6.09.2001. Główna działalność według KRS: praktyka lekarska ogólna (PKD 86.21.Z). Spółka działa (stan na 8.07.2026). Prezesem zarządu jest Dorota Zakrzewska, a większościowym wspólnikiem PZU Zdrowie S.A. (100%).

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 8.07.2026
Właściciele1 wspólnik · kapitał zakładowy 9 978 500 zł

Jedyny wspólnik: PZU Zdrowie S.A.

Zarząd Prezes: Dorota Zakrzewska · wiceprezes: Estera Anna Ostrowska Liberek Reprezentacja: W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM

Ostatnia zmiana w zarządzie: 2025

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Właściciele

Jedyny wspólnik: PZU Zdrowie S.A.

Kapitał zakładowy 9 978 500 zł · 19 957 udziałów po 500 zł

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Dorota Zakrzewska W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONYCH JEST DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE LUB CZŁONEK ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM
Wiceprezes zarządu Estera Anna Ostrowska Liberek
Ostatnia zmiana w zarządzie: 2025

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej Katarzyna Anna Kuśmirska Tober
Członek rady nadzorczej Michał Dariusz Jonczynski
Członek rady nadzorczej Paweł Piotr Skowronek
Członek rady nadzorczej Rafał Roman Albiński

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Beneficjenci rzeczywiści (CRBR)Dane pokażemy po zalogowaniu i podaniu celu sprawdzenia.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 8.07.2026
6.09.2001
Kapitał zakładowyKRS · 8.07.2026
9 978 500 zł
Rejestr zadłużonychKRZ
Niesprawdzone

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
VAT i rachunki Niesprawdzone. Zapytamy rejestr MF na żywo, potrwa to kilka sekund.
Rejestr zadłużonych (KRZ) Niesprawdzone. Zapytamy rejestr na żywo, potrwa to kilka sekund.
VIES Niesprawdzone. Zapytamy VIES na żywo, potrwa to kilka sekund.
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 8.07.2026

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

3 źródła
Czym się zajmujePraktyka lekarska ogólna · 86.21.Z i 9 innychKRS · 8.07.2026
Oferty pracy Analiza AI Zebrane przez model AI z ogłoszeń w sieciogłoszenia online · 7.08.2026

Firma CENTRUM MEDYCZNE MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Płocku nie prowadzi obecnie publicznie ogłoszonych ofert pracy. Dostępne informacje potwierdzają jedynie operacyjny charakter działalności placówki w obszarze świadczeń zdrowotnych, w tym prowadzenie poradni specjalistycznych [1], [2], [3]. Wyszczególnione w dostępnych źródłach rekrutacje dotyczą innych podmiotów medycznych o podobnie brzmiących nazwach lub z innych regionów Polski [4], [5], [6], [7].

  1. 1 aplikacje.nfz.gov.pl (nowa karta) · Dane komórki - Centralny Wykaz Świadczeniodawców
  2. 2 luxmed.pl (nowa karta) · Centrum Medyczne Medica, ul. Medyczna 8, Płock - Grupa LUX MED
  3. 3 luxmed.pl (nowa karta) · Centrum Medyczne Medica, ul. Chemików 7, Płock - Grupa LUX MED
  4. 4 centrum.med.pl (nowa karta) · Centrum Medyczno-Diagnostyczne - Oferty Pracy -
  5. 5 cm-zdrowie.pl (nowa karta) · Oferty pracy – Przychodnia Włochy – Kleszczowa 26B Centrum Medyczne Zdrowie
  6. 6 pl.linkedin.com (nowa karta) · Zapraszamy chętnych do kandydowania. Zarządzanie zespołem rejestracji pięciu placówek oraz zespołem infolinii. | Centra Medyczne Medyceusz
  7. 7 cm-zdrowie.pl (nowa karta) · Poszukujemy lekarzy do współpracy – Przychodnia Włochy – Kleszczowa 26B Centrum Medyczne Zdrowie
  8. 8 aplikacje.nfz.gov.pl (nowa karta) · Dane świadczeniodawcy - Centralny Wykaz Świadczeniodawców

Podsumowanie ofert przygotował model AI na podstawie źródeł w sieci, 7.08.2026. Oferty mogły się zmienić. Zweryfikuj je u pracodawcy.

Zamówienia publiczne 6 wygranych zamówień od 1.02.2024, łącznie 1 mln zł (wartość podana w 5 z 6 postępowań), ostatnie 13.03.2026 BZP i TED · stan na 23.10.2026 Zobacz ostatnie ogłoszenie (nowa karta)
Strona internetowacmmedica.plKRS · 8.07.2026 (nowa karta)

Te same osoby w 10 innych firmach

Spółki zależne

KRS
0000038845
NIP
774-228-15-58
REGON
61038101000000
Forma
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kapitał zakładowy
9 978 500 zł
Adres
CHEMIKÓW 7, 09‑411 Płock
W KRS od
6.09.2001 · 25 lat
Pełna nazwa
CENTRUM MEDYCZNE MEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 8.07.2026 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA
Zamówienia publiczne (BZP i TED)
stan na 23.10.2026 BZP (e-Zamówienia) (nowa karta)TED (nowa karta) Ogłoszenia o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (Urząd Zamówień Publicznych) i z TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej). Firmę łączymy z ogłoszeniem tylko po numerze NIP. Wygrana to jedno postępowanie, bez względu na liczbę części i ogłoszeń; spółka, która zachowała NIP po zmianie formy prawnej, ma wygrane poprzednika, oznaczone jako sprzed przekształcenia. Kwoty są takie, jak w ogłoszeniach, które nie zawsze mówią, czy z VAT.
Ogłoszenia o pracę w sieci Analiza AI
podsumowanie AI z 7.08.2026, 8 źródeł (lista w sekcji „Działalność”)

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Centrum Medyczne Medica

Czy Centrum Medyczne Medica działa?
Tak. Według KRS (stan na 8.07.2026) Centrum Medyczne Medica sp. z o.o. działa. Jest w rejestrze od 6.09.2001.
Czym zajmuje się Centrum Medyczne Medica?
Według KRS główna działalność to praktyka lekarska ogólna (PKD 86.21.Z). Spółka ma też wpisane: działalność fizjoterapeutyczna (86.90.A), działalność pogotowia ratunkowego (86.90.B), praktyka pielęgniarek i położnych (86.90.C) oraz 6 innych kodów PKD.
Kto jest właścicielem spółki Centrum Medyczne Medica?
Według KRS jedynym wspólnikiem jest PZU Zdrowie S.A. Beneficjentów rzeczywistych pokazujemy po podaniu celu sprawdzenia.
Jaki NIP, REGON i KRS ma Centrum Medyczne Medica?
NIP 774-228-15-58, REGON 61038101000000, KRS 0000038845. Pełna nazwa: Centrum Medyczne Medica spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, CHEMIKÓW 7, 09‑411 Płock.
Gdzie ma siedzibę Centrum Medyczne Medica?
CHEMIKÓW 7, 09‑411 Płock (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.