Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 8.10.2001
firmy.ai
Działa fundacja Poznań

Fundacja „Życie” IM. Jacka Felcyna

KRS0000038830
KRS0000038830

W KRS od 8.10.2001 · 25 lat

W skrócie

stan na 8.10.2001
Brak sygnałów do sprawdzenia
StatusDziała · w KRS od 2001 ZarządPrezes: I****** G******** · +6 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 8.10.2001

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Fundacja „Życie” IM. Jacka Felcyna to fundacja (siedziba: Poznań), wpisana do KRS 8.10.2001. Fundacja działa (stan na 8.10.2001). Prezesem zarządu jest I****** G********.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 8.10.2001
Zarząd Prezes: I****** G******** · wiceprezes: W********** D****** · sekretarz: E** O********* · członek: J**** D**********, R***** R*********, S******* B******, T***** B******* Reprezentacja: CAŁY ZARZĄD

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu I****** G******** CAŁY ZARZĄD
Wiceprezes zarządu W********** D******
Sekretarz E** O*********
Członek zarządu J**** D**********
Członek zarządu R***** R*********
Członek zarządu S******* B******
Członek zarządu T***** B*******

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 8.10.2001
8.10.2001

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 8.10.2001

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

KRS
0000038830
Forma
Fundacja
Adres
AL. MARCINKOWSKIEGO 29, 60‑967 Poznań
W KRS od
8.10.2001 · 25 lat
Pełna nazwa
FUNDACJA "ŻYCIE" IM. JACKA FELCYNA

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 8.10.2001 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Fundacja „Życie” IM. Jacka Felcyna

Czy Fundacja „Życie” IM. Jacka Felcyna działa?
Tak. Według KRS (stan na 8.10.2001) Fundacja „Życie” IM. Jacka Felcyna działa. Jest w rejestrze od 8.10.2001.
Jaki KRS ma Fundacja „Życie” IM. Jacka Felcyna?
KRS 0000038830. Pełna nazwa: Fundacja „Życie” IM. Jacka Felcyna, AL. MARCINKOWSKIEGO 29, 60‑967 Poznań.
Gdzie ma siedzibę Fundacja „Życie” IM. Jacka Felcyna?
AL. MARCINKOWSKIEGO 29, 60‑967 Poznań (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.