Przejdź do treści
// źródło: KRS stan na 21.3.2016
firmy.ai
Działa stowarzyszenie Lipinki

Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinkach

KRS0000022349
KRS0000022349

W KRS od 11.07.2001 · 25 lat

Brak sygnałów do sprawdzenia
StatusDziała · w KRS od 2001 ZarządPrezes: Ł***** B****** · +6 FinanseNie mamy kwot ze sprawozdania
Źródła: KRS 21.03.2016

Wnioski do Twojej decyzji, ze źródłami.Cena od 39 zł przed płatnością.

O firmie

Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinkach to stowarzyszenie (siedziba: Lipinki), wpisane do KRS 11.07.2001. Stowarzyszenie działa (stan na 21.03.2016). Prezesem zarządu jest Ł***** B******.

Opis ze źródeł w sieci

Analiza AI brak opisu

Opisu tej firmy ze źródeł w sieci jeszcze nie mamy. Przygotujemy go razem z raportem.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Kto za nią stoi

KRS · 21.03.2016
Zarząd Prezes: Ł***** B****** · wiceprezes: T****** S******** J****** · naczelnik: H***** O***** · członek: J** O********** · skarbnik: J**** B**** · sekretarz: S******* G**** · zastępca naczelnika: S******** Ś****** Reprezentacja: PREZES ZARZĄDU REPREZENTUJE OSP NA ZEWNĄTRZ I KIERUJE CAŁOKSZTAŁTEM PRAC ZARZĄDU UMOWY,AKTY ORAZ PEŁNOMOCNICTWA I DOKUMENTY FINANSOWE PODPISUJĄ W IMIENIU OSP PREZES LUB WICEPREZES I SKARBNIK
Rada nadzorcza 3 osoby: E******** D***, K******** M********, P**** J******

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Zarząd i prokura

Zarząd i prokura
Funkcja Osoba Od Sposób reprezentacji
Prezes zarządu Ł***** B****** PREZES ZARZĄDU REPREZENTUJE OSP NA ZEWNĄTRZ I KIERUJE CAŁOKSZTAŁTEM PRAC ZARZĄDU UMOWY,AKTY ORAZ PEŁNOMOCNICTWA I DOKUMENTY FINANSOWE PODPISUJĄ W IMIENIU OSP PREZES LUB WICEPREZES I SKARBNIK
Wiceprezes zarządu T****** S******** J******
Naczelnik H***** O*****
Członek zarządu J** O**********
Skarbnik J**** B****
Sekretarz S******* G****
Zastępca naczelnika S******** Ś******

Rada nadzorcza

Rada nadzorcza
Funkcja Osoba Od
Członek rady nadzorczej E******** D***
Członek rady nadzorczej K******** M********
Członek rady nadzorczej P**** J******

Dane z otwartego API KRS: imiona i nazwiska pokazujemy w skrócie ze względu na ograniczenia źródła.

Nie mamy jeszcze kwot ze sprawozdania finansowego tej firmy. Sprawozdanie mogło nie zostać złożone w KRS albo nie zawiera pozycji, które da się odczytać.

Co wiemy bez sprawozdania

W KRS odKRS · 21.03.2016
11.07.2001

Sprawdzimy źródła na żądanie i zapiszemy sprawozdanie, jeśli jest.

Szacunki AI

Analiza AI

Bez sprawozdania finansowego nie liczymy wyceny ani ocen kondycji. Liczby byłyby zgadywaniem.

W raporcie: ocena 1–10 w podsumowaniu, na podstawie rejestrów i źródeł w sieci.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Rejestry i ryzyko

2 źródła
Listy sankcyjne Nie figuruje na liście UE ani na liście MSWiA · stan list na 23.10.2026Dopasowanie po numerze KRS i NIP.Osoby z KRS: brak dopasowań wśród osób z pełną datą urodzenia
Zmiany w KRSOstatni wpis w KRS: 21.03.2016

Masz fakty. Raport powie, co z nich wynika dla Twojej decyzji.

Cena od 39 zł. Zobaczysz ją przed płatnością.

Opinie

Opinie

Opinie o firmie

Krótkie, podpisane opinie od osób, które deklarują kontakt z firmą. Bez gwiazdek, bez wodotrysków, tylko konkret.

Opinia narusza prawo? Użyj linku „Zgłoś” przy niej. Zasady rozpatrywania zgłoszeń: Zasady opinii.

0 opinii

Działalność

KRS
0000022349
Forma
Stowarzyszenie
Adres
38‑305 Lipinki
W KRS od
11.07.2001 · 25 lat
Pełna nazwa
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W LIPINKACH

Źródła danych

Każda informacja na tej stronie pochodzi z jednego z tych źródeł. Przy sekcjach podajemy datę.

Krajowy Rejestr Sądowy (odpis aktualny)
stan na 21.03.2016 Wyszukiwarka KRS (nowa karta)
Listy sankcyjne UE i MSWiA
stan list na 23.10.2026 Lista UE (nowa karta)Lista MSWiA (nowa karta) Skonsolidowana lista sankcji finansowych UE (Komisja Europejska, decyzja 2011/833/UE) i lista MSWiA

Dane są błędne? Zgłoś błąd

Najczęstsze pytania o firmę Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinkach

Czy Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinkach działa?
Tak. Według KRS (stan na 21.03.2016) Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinkach działa. Jest w rejestrze od 11.07.2001.
Jaki KRS ma Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinkach?
KRS 0000022349. Pełna nazwa: Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinkach, 38‑305 Lipinki.
Gdzie ma siedzibę Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinkach?
38‑305 Lipinki (adres z KRS).

Obserwuj osobę

Napiszemy w poniedziałek, gdy w KRS zmieni się funkcja tej osoby albo status, upadłość lub likwidacja jej spółek. Bez CRBR i danych prywatnych. Zero zmian = zero e-maili.

Bez konta. Wypiszesz się jednym kliknięciem z każdego e-maila. Polityka prywatności

Masz konto? , a lista obserwowanych będzie na każdym urządzeniu.